Sojka - spolek mladých

  IČ: 65348656

0 hodnocení
Přejít na hodnocení
Aktualizováno: 12.05.2017 13:32

Základní informace

KDO JSME

Sojka – spolek mladých působí na poli volnočasových mládežnických aktivit již od roku 1996, kdy byla organizace evidována a registrována Ministerstvem vnitra ČR.

Spolek Sojka pořádá pro své členy a veřejnost v průběhu celého kalendářního roku široké spektrum akcí, zejména česko-německého a vzdělávacího charakteru. Sojka nabízí letní a velikonoční tábory, vzdělávací semináře, workshopy a v neposlední řadě neformální česko-německá setkání.

Další činností je také vzdělávání členů rady spolku a zvyšování jejich kompetencí například v oblastech pedagogiky, první pomoci či projektového řízení. Pravidelně se konají zasedání za účelem organizačního zajištění chodu spolku, doprovázené workshopy, při kterých dochází především k předávání zkušeností mladším členům spolku.

SOJČÍ ČESKO-NĚMECKÁ SPOLUPRÁCE

Úzce spolupracujeme s německou partnerskou organizací MOG, která je pod záštitou celoněmecké organizace djo, díky které se konají letní tábory u bavorské vesničky Gaisthal a všechny akce probíhají dvojjazyčně.

O to, že na naší akci nebudete rozumět, se bát nemusíte. Zkušení vedoucí a organizátoři jsou řádně jazykově vybavení a všechno je tudíž tlumočeno do obou jazyků.

PODPORUJÍ NÁS

Bez podpory několika institucí bychom ale nemohli pracovat v tak příjemných podmínkách. Naše činnost je finančně podporována ze strany: Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Česko-německého fondu budoucnosti

Kontakty

Telefon
604 125 260
E-mail
WWW

Sídlo

Drobného  24 ⁄ 298
60200 Brno  –   Černá Pole
Česká republika

GPS: 49,20625°, 16,61350°

Pořádané události

Tato organizace nepořádá žádné události.

Poslední komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Podrobnosti