Členská prihláška - Aikido SKP Ostrava

Aikido SKP Ostrava (dále klub) je členem Slovenské aikido asociácie, P.O.Box 206, Trnava 917 00, SK.

Osobné údaje
 
Kontaktná adresa
 
 
Súhlasy
 Zpracování osobních údajů

Beru na vědomí, že mnou poskytnuté osobní údaje jsou zpracovány a evidovány v databázi členů klubu Aikido SKP Ostrava, z.s. (IČ 081 49 054, Františka Lýska 1605/3, Ostrava – Bělský Les, 700 30) a Sportovní klub Policie Ostrava (IČ 44941161, 30. dubna 24, Ostrava 728 99) za účelem evidence členské základny, stupňů technické vyspělosti a komunikaci se členy, dále zpracovávány pro účely orgánů státní správy a samosprávy v případě žádostí o dotace, a to v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

 
 Prohlášení

Prohlašuji, že mi nejsou známy žádné závažné zdravotní komplikace, které by mohly přímo ovlivnit mou výuku aikido, v případě pochybnosti jsem tyto skutečnosti konzultoval se svým lékařem.

 
 Upozornění

Byl jsem upozorněn a beru na vědomí, že výuka aikido se řadí do kategorie se zvýšeným sportovním rizikem, a proto je na mém zvážení zdali se sám individuálně proti tomuto riziku pojistím. Ze strany klubu nebudu požadovat plnění tohoto rizika.

 
prevádzkuje pohodlne.info
Predvyplniť údaje do prihlášky?
Prajete si predvyplniť do prihlášky údaje z vášho profilu?
Nastala neočekáváná chyba! :(

Nastala neočekáváná chyba! :(

Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti, zkuste stránku obnovit.

Pokud chyba přetrvává, kontaktujte prosím naši technickou podporu na podpora@pohodlne.info. Uveďte prosím adresu stránky, ve které chyba vznikla a co jste chtěli v systému udělat. Děkujeme za každou informaci, kterou nám pošlete.